/register Csütörtök, 2024-04-25, 6:02 AM
HungaryFIFAManager
    
by raylee
http://hunfifamanager.ucoz.hu/BANNEREK/hungaryfifamanager.gif




 
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: raylee  
Fórum » FORUM » Általános kérdések » HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS (minden ami a magyar ligával kapcsolatos)
HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS
rayleeDátum: Vasárnap, 2011-12-11, 4:19 PM | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Üdvözlök minden kedves fórumlátogatót, ezennel megnyitom a fórumot és várom a hozzáoszlásokat, észrevételeket meg mindent ami érdekes lehet! applause

raylee
 
rayleeDátum: Hétfő, 2011-12-12, 8:54 PM | Üzenet # 2
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Egyre többen regisztrálnak az oldalon, de szeretném ha elmondanátok gondolataitok, esetleg ha vannak kéréseitek tegyétek közzé, book csak bátran.
Ki milyen csapattal játszik? Mik a tapasztalatai?
Minden nappal több és több letöltés lesz az oldalon és csak a FIFA MANAGER 2012 játékhoz
Üdv.:
raylee
 
celtic74Dátum: Kedd, 2011-12-13, 2:46 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

HFM12 adatbázis Kb. mikor lesz kész?

Előre is köszi!
 
rayleeDátum: Kedd, 2011-12-13, 4:03 PM | Üzenet # 4
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Szia celtic74!

HFM12 adatbázisát folyamatosan csinálom és mivel nincs segítség lassabban haladok. Pontos, részletes és ami lényeges VALÓSÁGHŰ lesz.
Ami 100%-ig biztos a karácsonyfa alatt már TUTI ott lesz...de igyekszem és próbálok minél előbb végezni vele, de azért ott a munkahely és a család, de csinálom!
Már csak pár NB III-as csoport van hátra, tehát célegyenesben vagyok!
Üdv.:
raylee
 
Kisrocso91Dátum: Csütörtök, 2011-12-15, 5:15 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hajrá! Én 2004 óta játszom manager-el ,de anno még Total Club volt s átszoktam az FM-re. Most viszont nagyon kiváncsi vagyok a Fifára is. Lényeg,hogy magyar legyen és legyen magyar bajnokság játszható különben nem is nézem meg. :D:D
Sok sikert!!!

Remélem 2 óra múlva már tudok játszani vele
 
rayleeDátum: Szombat, 2011-12-17, 12:42 PM | Üzenet # 6
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
nagyon jól haladok az adatbázissal....és frankó lesz!
Nagyon sok letöltés van még a tarsolyomban, amit külföldi lelkes managerek publikáltak, készítettek, amit később én is megosztok majd veletek!
Várom hozászolásaitokat, kéréseiteket, észrevételeiteket, tehát ÍRJATOK....
 
Laczus76Dátum: Szombat, 2011-12-17, 7:39 PM | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló! A HFM12-ben az adatbázis lesz csak, vagy arcképek, címerek, és mezek is?
Hajrá! Sok sikert hozzá! És köszönjük!!
 
rayleeDátum: Szombat, 2011-12-17, 11:51 PM | Üzenet # 8
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Laczus 76!

Nagyon jó kérdés! Mivel minden a HFM 11-re épül az abban lévő cuccokat frissitjük fel, tehát az adatbázis mellett MINDEN FRISSÍTVE LESZ!
Már közzétettem egy arcképek pack-ot, ami letölthető az oldalról. Lesz benne címerek, mezek meg minden ami kell a játékhoz, már nem kell sokat várni.....kitartás, dolgozom!!!

raylee
 
Sára10Dátum: Vasárnap, 2011-12-18, 1:05 PM | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Én is játszok menedzser játékokkal,nekem a legelső a tactical manager volt,de kipróbáltam sokfélét,hosszú ideig fm eztem,de engem is érdekel a fifa manager játék,mert ezt is érdekesnek találtam.Remélem nem baj,ha felteszek külön kérdéseket és picit eltér a témától,de kéne egy kis segítség.Megvettem még annak idején a fifa manager 11 et steamen keresztül,felteszem a játékot,indítom,minden követelmény rendben van és amikor 3ds meccset játszanék,fogja magát a játék és se szó se beszéd kilép.Megpróbáltam utána betölteni a játékot és nem működött úgy se,fórumokat olvastam arról,hogy mi lehet a probléma,sokan azt javasolták,hogy driver frissítés az orvosolná,ezt meg is tettem,de nem működött úgy se,fenn állt a probléma akkor is.Segítségetek megköszönném és hajrá Kispest! smile
 
Luki1334Dátum: Vasárnap, 2011-12-18, 1:12 PM | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Nekem is hasonló problémám van,nem igazán van rá orvoslás,szerintem csak pár embernek működik,akinek jó beállításai vannak.
Kíváncsi vagyok az adatbázisra,remélem sok csapat lesz és jó játékosok is lesznek a bajnokságban smile
Valamikor a közeljövőben letöltőm a fifa manager 12 őt és akkor teszteljük élesben biggrin
 
Pálos99Dátum: Vasárnap, 2011-12-18, 1:20 PM | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdvözletem mindenkinek,alig várom,hogy kipróbálhassam már a játékot.
 
animastudio50Dátum: Vasárnap, 2011-12-18, 1:35 PM | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek! A fifa manager 11 el nekem is voltak ilyen gondjaim,le is töröltem,mert sehogy se ment,viszont remélem,hogy a következő évad az kevesebb hibát tartalmaz.Csak azt szeretném megkérdezni,hogy ha már megvan a játék,akkor elfogadsz e segítséget az adatbázis szerkesztésben?
A régebbi verziókban is,meg általánosságban is szoktam vacakolni az adatbázissal,szeretek új dolgokat alkotni és gondoltam,hogy egy kis segítség elkelhetne.
Csak egy külön kérdés itt,fifa manager 11-ben én városokat is létrehoztam,mert sok várost nem tüntettek fel pl nálunk is és ami volt azokból is volt jó pár rossz,hogy ha a koordináta eléggé elnyúlik,akkor mindig az utána levőre kell olyankor átírni,vagy hogyan? példa : é. sz. 47° 29′ 56.29″, k. h. 19° 2′ 36.97″
mert az adatbázis szerkesztőjében a percek le vannak korlátozva 59 min re és afölé nem tudom vinni.Ilyenkor az nem baj,ha a következő fok és adott percre viszem át,ami megmarad?
 
domcsiDátum: Szerda, 2011-12-21, 11:09 PM | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 17
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Legyen már kész !!! angry smile

Hozzáadva (2011-12-22, 1:09 AM)
---------------------------------------------
Úgy várom smile wacko

 
rayleeDátum: Csütörtök, 2011-12-22, 0:02 AM | Üzenet # 14
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Türelem öcsi , szombaton itt lesz a HFM12 vadonatúj adatbázissal, mezekkel, stadionokkal, egyszóval a
HUNGARY MEGAPATCH 2012 szombaton ......

Üdv.:
raylee
 
domcsiDátum: Csütörtök, 2011-12-22, 11:07 AM | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 17
Hírnév: 1
Állapot: Offline
YEAH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dry happy biggrin smile
 
Fórum » FORUM » Általános kérdések » HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS (minden ami a magyar ligával kapcsolatos)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024