/register Csütörtök, 2024-04-25, 11:01 PM
HungaryFIFAManager
    
by raylee
http://hunfifamanager.ucoz.hu/BANNEREK/hungaryfifamanager.gif




 
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: raylee  
Fórum » FORUM » Általános kérdések » HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS (minden ami a magyar ligával kapcsolatos)
HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS
Laczus76Dátum: Csütörtök, 2012-01-05, 7:45 PM | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló! Van egy kérdésem! Mielőtt letöltöttem volna az összes patch-et, a 3D meccsen, ha cserélni akartam láttam a játékosok nevét a mezszámoknál, most viszont nem. Így csak úgy tudok cserélni normálisan, hogy le kell magamnak írni a játékosok nevét és a hozzájuk tartozó mezszámot, hogy ne hülyeségeket cseréljek. Sőt, minden megjelenő ikonnál, ahol lehetne a taktikánál változtatni, nincs szöveg. Úgy kell kitalálnom, hogy mi akar az lenni. Így azért egy kicsit gáz! Ez másnál is így van, vagy csak nálam?

Hozzáadva (2012-01-05, 9:45 PM)
---------------------------------------------

Quote (Laczus76)
Helló! Van egy kérdésem! Mielőtt letöltöttem volna az összes patch-et, a 3D meccsen, ha cserélni akartam láttam a játékosok nevét a mezszámoknál, most viszont nem. Így csak úgy tudok cserélni normálisan, hogy le kell magamnak írni a játékosok nevét és a hozzájuk tartozó mezszámot, hogy ne hülyeségeket cseréljek. Sőt, minden megjelenő ikonnál, ahol lehetne a taktikánál változtatni, nincs szöveg. Úgy kell kitalálnom, hogy mi akar az lenni. Így azért egy kicsit gáz! Ez másnál is így van, vagy csak nálam?


Nos ez a helyzet csak akkor létezik, ha magyar bajnoksággal játszok. Kipróbáltam az angolt, a németet, a spanyolt, és az olaszt is, de ott egyiknél sincs ilyen dolog. Azoknál minden rendben van! Valami ötlet?
 
ronihunDátum: Vasárnap, 2012-01-08, 7:36 PM | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!nekem olyan kérdésem lenne, hogy nem találom a jelentést a következő csapatrol.mindig kiirja , hogy ott van a megfigyelő listában de nem találom.
megköszönném ha leirnátok sokat segítene.

További szép estét
 
rayleeDátum: Hétfő, 2012-01-09, 0:01 AM | Üzenet # 18
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek!

Örömmel jelentem átléptük 100. regisztrálást az oldalra, tehát már 103 regisztrált tagunk van és szerte a világból, még Dél-Amerikából is.....gyarapodunk és remélem elégedettek lesztek az oldal tartalmával, de minden jó gondolatra vevő vagyok és szívesen teljesítek kéréseket is a játékkal kapcsolatban. smile
Érdemes ide mindig visszanézni, mert lesznek folyamatosan újabb és újabb kiegészítések.....sőt készül már a fullos HFM12, AMI MÁR A FRISS TÉLI ÁTIGAZOLÁSOKAT IS TARTALMAZZA MÁR surprised
Részt veszek a projektben, de qkacka és a gamemanager.hu-s srácok a főszerkesztők.....gyerekek, ha minden összejön és miért ne? akkor ez végre egy király magyar manager-játék lesz smile FULLOS surprised
a Hirek/News--HungaryFifaManager HIREK oldalon képekben illusztrálom nektek a frissen letölthető cuccokat!

raylee
 
gamesesDátum: Szerda, 2012-03-21, 8:57 AM | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv.
Szeretnék tanácsot kérni... Mit csináljak, hogy a csapatom ne kapjon ki minden meccsen? Úgy játszanak mint az amatőrök.
Egy utolsó, neve nincs csapattól is kikapok. Am most játszok először FM-el. Előre is köszönöm a válaszokat.
 
GroDátum: Kedd, 2012-07-17, 11:51 PM | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok. Nekem annyi lenne a kérdésem ha még valaki figyeli a fórumot, hogy valamilyen módon nem lehet megkerülni azt, hogy ne kelljen beszélgetnem a játékosokkal?
Másik kérdésem pedig az lenne : Miképpen tudom beállítani a mentorokat?
 
FamilyDátum: Kedd, 2012-09-04, 8:33 PM | Üzenet # 21
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hali nekem regisztráció után sem küldöt termék kulcsot email-ben és neten sem találok semmit megköszönném ha valaki tudna benne segíteni köszönöm!!!!
 
SnohDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 6:37 PM | Üzenet # 22
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szevasztok! Itt lesz majd a 13hoz kiegészítők!

Hozzáadva (2012-11-04, 6:37 PM)
---------------------------------------------
Bocs kérdés volt

 
rayleeDátum: Szerda, 2012-11-07, 4:28 PM | Üzenet # 23
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Snoh,
szia,

IGEN MÁR KÉSZÜLŐBEN ÉS SOK KIEGÉSZÍTÉS LESZ EZT GARANTÁLOM CSAK TÜRELEM! smile
ITT KERESD MAJD___RAYLEE best of___ (a főmenüben találod) smile smile

üdv,
raylee smile
 
tubi91Dátum: Hétfő, 2013-05-13, 5:48 PM | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok letöltöttem a játékot de miután feltelepítettem és elindítanám kéri hogy aktíváljam a fifa manager 12 játékot ? Nektek is kellet ilyet csinálni? Válaszokat előre köszönöm.
 
Fórum » FORUM » Általános kérdések » HungaryFifaManager 2012 ADATBÁZIS (minden ami a magyar ligával kapcsolatos)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024