/register Szombat, 2024-04-20, 0:19 AM
HungaryFIFAManager
    
by raylee
http://hunfifamanager.ucoz.hu/BANNEREK/hungaryfifamanager.gif




 
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: raylee  
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
HungaryFIFAManager 2013 megapatch
rayleeDátum: Hétfő, 2012-11-05, 10:05 PM | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
 
HürkeczDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 6:03 PM | Üzenet # 46
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kijavítottam a legutóbbi adatbázisodban a megyei1-et. 1 szezonban 4 forduló lett. Így nem ér véget novemberben. Mail-ben elküldöm a 3 fájlt.

Üdv.:Laci
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 6:29 PM | Üzenet # 47
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Valaki segítsen már! Elkezdtem csinálni pár címert hogy kicsit izgalmasabb legyen de Photoshopnál nem tudom hogyan kell azt hogy ne legyen semmi háttér, áttetsző legyen! Elméletileg megcsináltam de fehér háttért mutatja így! Lehet a mentésnél van gond, mert másba kell menteni ?

Előre is köszi a segítséget!
 
markusz19Dátum: Vasárnap, 2012-12-23, 6:40 PM | Üzenet # 48
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello!

mértvan az hogy amit feltettem az adatbázis és a címerek egyik se jó? és ha elindítom a játékot akkor is csak az nb1et adja ki:S segítsetek már benne. kell az edmanager-be csinálni valamit?

köszi a válazt
 
kikirollerDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 7:00 PM | Üzenet # 49
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
azt hogy lehetne megoldani h a magyar kupában minden csapat bent legyen???
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 7:13 PM | Üzenet # 50
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Markusz19: Töltsd le újra mindegyiket és jól kell működnie. A ligák kiválasztásánál menj rá arra hogy egészen megyei bajnokságokig töltsön be! Akkor választhatod akár Kerengebicsekistusnád csapatát is biggrin Címerek tuti jók, csak figyelj arra hogy hova installálod (alap: user/dokumentumok/FifaManager13/grapics/Badges

Ha nem megy így sem javaslom a Team Viewert segítek neked !

kikiroller: Most nézem ha meg tudjuk oldani, akkor akár este is már kész lesz, csak sok idő elmnent azzal, hogy a badges-eket átnézzem, meg pár új stadionfotót akarok legalább NB1-be beletenni!
 
danciDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 8:38 PM | Üzenet # 51
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
annyit vettem még észre hogy néha a Bp. Honvédnál a BVSC vagy milyen csapat logóját teszi be pl amikor bejelentkezett egy játékosomért a Honvéd akkor vettem ezt észre...

Raylee az a baj nem tudom hogy kell elküldeni az ilyen különálló dolgokat :O a database-t tudnám esetleg, vagy abban benne van minden ? :O hát amúgy a menetrendet a Diósgyőr honlapjáról néztem le hogy hogy lennének a bajnoki fordulók dátum szerint, de nem teljesen úgy van, mert pl januárban meg februárban szinte csak ligakupa meg magyar kupa van hogy ne legyen olyan sűrű a program ott alapból majdnem végig szünet lenne, meg a megyei 10fős bajnokságban még az őszi szezonban vége van a 18 fordulónak :O biggrin a szerződésekkel viszont babráltam mindenkinek 2016ig hosszabbítottam, hogy ne menjen el a fél csapat az első szezon végén főleg hogy van olyan csapat aminél alapból mínusz tőkéről indul, szal hosszabbítani esélytelen annak aki az editorban nem adott meg egy kis tőkét a csapatoknak, de pl a kölcsönadások véglegesekké váltak, vagy nem tudom alapból is bennevoltak-e hogy pl A Lokinál Korhut kölcsönbe megy a Kaposvárhoz, vagy ugye Pericet kölcsönadta a Vidi a Fradinak, de itt végleges igazolás van (lehet azért mert a szerződését Pericnek felhúztam 2016ra a Fradinál ???)

egyébként egy magyar playeres face pack nagyon elférne :Dd

Hozzáadva (2012-12-23, 8:38 PM)
---------------------------------------------
ja meg minden éven előfordul ez a hiba hogy a Diósgyőrrel hogy Diósgyőri FCnek vagy minek hívják a játékban holott ők Diósgyőri Vasgyári Testgyakorlók Köre azaz DVTK ami a címeren is látszik biggrin smile

 
rayleeDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 9:09 PM | Üzenet # 52
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
danci,
A főkönyvtárban a database mappában van bent 3 mappa (1,.data 2.fixture 3.script) mindegyik mappában a 23 SAV fájlok ( pl.CountryData23) van benne a magyar bajnokságokról adatok....szóval ezt a 3 mappát küld át, jó?
A player face már készül! smile
üdv,
raylee
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 9:11 PM | Üzenet # 53
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elküldtem Rylee-nak most a javított adatbázist! Ebben a fentieken kívül javítva lett DVTK neve illetve a megyei bajnokságot megcsináltam 14-15 csapatosokra és javítottam a naptárat is. Mivel ezt csináltam a MK problémát még nem láttam de szerintem más lehet a hiba (egyedi) mert az minden esetben (alapból) az ország összes csapatával indul, folytatódik le!

Boldog és Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek ! Jó MANAGEREZÉST! wink
 
rayleeDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 9:14 PM | Üzenet # 54
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Zagreus,
Van még egy probléma! sad
Egy megyeis csapattal leszimuláltam egy bajnoki idényt és káosz van a feljutás és kiesés terén!
A 9 megyei bajnok mind az NB.III Keleti csoportjába jut fel és teljesen megkeveri a megyei bajnokságokat a következő idényben.
Az NB II-ből kiesők is mind az NB III kELETIBE KERÜLNEK!!!!
Ezt kellene vhogy megoldani, van vmi ötlet??? wacko cool

raylee
 
danciDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 9:42 PM | Üzenet # 55
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
na elküldtem hátha valamit tudsz használni belőle smile a face packot pedig nagyon várom biggrin kicsit frusztráló a 3D-s képeket nézegetni, nem beszélve arról hogy kicsit lassítja is a játékot biggrin
 
kikirollerDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 10:44 PM | Üzenet # 56
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
azt írja a megyei csapatoknál h nincsenek kvalifikálva a kupában de például a kozármislenynél kezdéskor h már kiesett
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 10:56 PM | Üzenet # 57
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Magyar Kupát nem értem!! Ez egy nagy rejtély, mert nekem úgy tűnik, hogy MK az első két osztályban lévő csapatok szerepelnek, Viszont a Ligakupában random benyom pár NB3-as és alatta lévő csapatot is ! Nem értem, nem tudom átírni!!! De miért nem ??? A script elvileg jó, de már az első verziótol kezdve ez a baj ! sad
 
markusz19Dátum: Vasárnap, 2012-12-23, 11:10 PM | Üzenet # 58
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hello!

az edmanager-be már benne van az összes csapat de amikor elindítom a játékot akkor nem tudom kiválasztani az össze csapatot csak az első osztály van benne :S valami segítség :S
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 11:54 PM | Üzenet # 59
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
EdManager-ben nyomj egy File/Save-t majd jobb alsó sarokban Write database ---> Ezután új játék indításánál jelöld ki az össze ligát !
 
danciDátum: Hétfő, 2012-12-24, 10:30 PM | Üzenet # 60
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
markus19 ha az editorban babrálsz rá kell nyomni a változtatások után a "write current database for game" feliratra a jobb alsó sarokban, aztán a bal felsőben a file/save fülre és úgy lesz benne a játékban de ott is csak akkor ha amikor indítod el a new game-t akkor rákkattintasz arra hogy a módosított adatbázist töltse be, mert alapjáraton ott az van beállítva a játékban hogy a sima érintetlen adatbázisokat tölti be smile biggrin
 
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024