/register Kedd, 2024-04-16, 5:01 AM
HungaryFIFAManager
    
by raylee
http://hunfifamanager.ucoz.hu/BANNEREK/hungaryfifamanager.gif




 
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: raylee  
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
HungaryFIFAManager 2013 megapatch
rayleeDátum: Hétfő, 2012-11-05, 10:05 PM | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
 
rayleeDátum: Vasárnap, 2012-12-16, 11:57 PM | Üzenet # 31
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Zagreus,

Köszönöm az észrevételt és nagyon is igazad van! A pénzügyi rész valóban kimaradt, de majd átnézem és javítani fogom.
Nagyon sok munka volt így egyedül, de ha találsz még javítanivalót csak szólj és orvosoljuk!
Biztos vannak még korrigálni valók, de azért ez már egy játszható verzió!

üdv,
raylee
 
ZagreusDátum: Hétfő, 2012-12-17, 10:52 AM | Üzenet # 32
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, valóban nagyon jól játszható verzió, ezért is mondtam , hogy építő jelleggel írok! smile

Ami még szembeötlő volt, a generálás játékosoknál szerintem irreális, a Lokiban, nagyon sok a pl mindenből 80-as vagy 75-ös tulajdonsággal bíró. Ez nem nagy munka nekem kb 15 perc alatt kijavításra került.

Bővebbenpl Varga Józsefg Lokiból: Mindene asszem 80-as! Ha játszik 1 évet a lokiban még a Barca is megveszi és alapember lesz smile Ami vicces lenne wink Arról nem beszélve, hogy a Loki nem tudja kifizetni a bérét a végén biggrin

Még játszani nem játszottam vele, de folyamatosan, hiba esetén jelentkezem!

Én Honvéddal leszek, szóval azt jobban át tudom látni, de a Honvédnál szemet szúrt pl Tandia gyengesége a játékban, vagy az utánpótlás gyengesége (mindent megnyernek pedig állandóan) de ugyanezt el tudom mondani a Vidi és az MTK utánpótlásáról is! Picit javítanék rajtuk, mert jelenleg ez a 3 Akadémia kiemelkedik sorrendben Honvéd, MTK, Felcsút/Vidi, Illés akadémia (Haladás).

Szólj ha nem beszélek érthetően biggrin

Amúgy csak így tovább wink !!!!!!!!!
 
rayleeDátum: Hétfő, 2012-12-17, 2:11 PM | Üzenet # 33
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Zagreus,

Köszi a segítséget és az észrevételeket......igazad van, megnéztem. Varga J-nél, minden 75-ös szinten volt nálam.Ráklikkeltem az "individual"-ra, majd jobbra alul a "Re-distribute
Attributes"-ra és le-OK-éztam, így már helyreállt a rend és a szint is. Ezt kell csinálni, ha találsz még ilyent. De szerintem ezt mindenki úgy állítja be magának, ahogyan ő gondolja. (természetesen az "editor"-ban.)
Jó gondolataid vannak, de nem volt időm finomitgatni és mindent tüzetesen átvizsgálni, mert akkor nem lett volna publikálva még az idén!
Várom a további észrevételeidet, ügyes vagy látom komolyan érdekel ez a szerkesztés dolog az adatbázissal!
Csináld meg a javításokat és ha szeretnéd, akkor közzéteszem az oldalon, megemlítve: editor__Zagreus_ smile
Én most a címerek, zászlók (badges) patch-et csinálom és hamarosan kész is lesz!
Utána jön az arckép és mezek.
üdv,
raylee smile
 
ZagreusDátum: Csütörtök, 2012-12-20, 7:04 PM | Üzenet # 34
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagyon szívesen segítek ebben, de mivel amit én csinálok az tényleg kis munka ezért nem kell feltüntetned smile Persze ha akarod akkor legyen! Most nem vagyok sajna 2 napig de majd még karácsonyig mindenképp megcsinálom! Mint mondtam sok munka nincs vele, szal gyors leszek smile

Amúgy már most sok mindent átírtam, csak át kell néznem ki kell próbálnom, stb viszont , lehet nem tetszik, de én a most már biztos 2 stadiont (Új Puskás és Loki aréna) már átírtam az adatbázisban!

A csapatok utánpótlását realizáltam, meg a pénzt is! Kicsit a klubvezetőkbe is belenyúltam + képeket rakok bele (2 új stadion)

Ezen kívűl, a játékosok értékeit, csapatok erősségét is átnézem, mert a jelenlegi újpest/fradi szerintem gyengébb élőben, de a VIDI/Győr/Loki-t is átvariálnám erősségben. Az MTK/Honvéd/Diósgyőr/?PÉCS? csapatokat is meglesem, picit módosítok itt ott, főleg MT és Honvéd tekintetében!

Diósgyőr és Pécs a szakvezetés miatt rosz most élőben, viszont a Honvédban nagy potenciájú fiatalokat gondoltam, tömegjátékosokkal pl Rajic vegyítve!

Na mindegy megcsinálom a felfogásom szerint azt meglássuk ! smile

Hozzáadva (2012-12-20, 7:04 PM)
---------------------------------------------
Hy!

Hétfő óta semmit nem tudtam lépni előre és szombatnál előbb nem is fogok, viszont egy talán kész általam átírt verziót szívesen elküldök neked!

Változtatások:

- Játékosok (főleg Loki) realizálása
- Pénzügyek és klubvezetők életszerűbbé tétele
- Kezdő 11-ek átnézése kicsi átszabása
- Utánpótlás és klubépületek átírása
- Presztízs átírása
- Stadionok aktualizálása (Loki és Puskás új stadionok és férőhelyek valamint kisebb egyéb változatások)
- Magyar Kupa döntője elméletileg mindig a Puskásban van !

 
kikirollerDátum: Csütörtök, 2012-12-20, 8:28 PM | Üzenet # 35
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nálatok is csak az nb1és2 csapatai vannak a magyar kupában???
meg van 1-2 igazolás pl hogy a vasasba jön lisztes kulcsár rezes ez érdekes vagy csak azért mert nekem bent volt a régi adatbázis és nem írta teljesen felül
 
Zolee82Dátum: Csütörtök, 2012-12-20, 9:25 PM | Üzenet # 36
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha felrakom HFM13-at és utána még bővititek,akkor ujat kell majd h kezdjek vagy mehet tovább az elkezdett játék????
 
ZagreusDátum: Péntek, 2012-12-21, 11:44 AM | Üzenet # 37
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Újat kell kezdeni!

Magyar kupa: Megnézem , de nekem nem tűnt még fel
Jövőbeli átigazolásokat mindenképp át akarom nézni, de info kell róla mert átugrom esetleg! Lehet Reylee véletlen bent hagyott, elég sok munka volt az anyag, belefér az hogy nem vesz észre valamit wink Ezért vagyunk mi, hogy segítsük a mestert smile

Hozzáadva (2012-12-21, 11:44 AM)
---------------------------------------------
Az NB1 és a 2. liga hibás játékban 2012.07.02-án elvégzett átigazolásait javítottam! Ha Rylee ad egy helyet fel is teszem, vagy elküldöm neki szívesen !

 
Zolee82Dátum: Péntek, 2012-12-21, 11:03 PM | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm a választ Zagreus!!
 
danciDátum: Szombat, 2012-12-22, 11:31 PM | Üzenet # 39
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves Raylee smile remélem pár megjegyzést megengedsz
őőm egy pár hibát felfedezni véltem a patchben...

először is néha kicsit randomnak éreztem a tehetség csillagok kiosztását pl volt egy számomra teljesen no name srác és maximális 10es tehetséggel rendelkezett valamelyik nb1es csapat fakójában, de 9-es és 8-as osztályzattal is találkoztam ugyanígy fakó csapatokban, amit kicsit túlzásnak érezek, bár lehet én nem vagyok jártas az utánpótlásban, de azért nem hinném hogy mondjuk Messi, és CR tehetségéhez közeli állapotban lenne valamelyik 18-20 éves tehetségünk :)...

másodszor: a játék alapproblémája, hogy a magyar csapatoknál a játékosok szerződései szinte 60%ban egy évre szólnak csak elvétve van ami két éves, vagy urambocsá 4-5... az adatbázis szerkesztésénél kicsit lehetne ezen finomítani, ha megoldható smile

harmadszor: az addig szép és jó, hogy már a jövő évi ligarendszer van benne a játékban ahol már csak egy NB2 van, de nincsenek jól beállítva BL/EL résztvevő csapatok... ABC sorrendben vannak betéve, szal vagy a Bp. Honvéddal, vagy a Siófokkal kell kezdeni ahhoz hogy nemzetközi kupában szerepelhessek a kezdő évben, szal oké hogy új ligarendszer, de jó lenne a tavalyi helyezéseket beletenni (1.Loki, 2. Vidi,3.Eto talán asszem ez volt a dobogó tavaly), és a másik ami kicsit borzasztó a naptár... az új ligarendszerrel már július közepén elkezdődik az NB1es szezon, és folyamatosan szünet nélkül folyik mind a 30 meccs aminek következtében március elején-közepén vége van a bajnokságnak :O:O szóval az ott kicsit nem jól lett megoldva...

na mind1 ennyit szerettem volna csak mondani, nem bántásképp félre ne értsd, mert biztos nem kis munka, csak jelezni szerettem volna az észrevételeimet, hogy hol szorul még csiszolásra a HFM :)))

Üdvözlettel: danci smile

Hozzáadva (2012-12-22, 11:31 PM)
---------------------------------------------
egyébként én ki tudtam magamnak javítani, a naptárat a klubépületeket, presztízseket, pénzügyeket is meg a tehetségcsillagokat is ahogy én jónak láttam, de más nem biztos hogy megtudja csinálni... vagy az is lehet hogy csak nálam léptek fel ezek a hibák ?? nem tudom :O

 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 1:01 AM | Üzenet # 40
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Danci én is megcsináltam, javítotam saját belátásom szerint Rylee munkáját, ami nem volt kis gép előtt monitornézés smile

Link a 3 fájlról:

- javított naptár
- Javított nemzeközi indulás (1.Loki 2.Vidi 3.Honvéd mert csak így lehetett megoldani a Győr kizárását így a Honvéd indul EL-ben)
- javított elnökség , hozzállás
- javított stadionok (Loki,Honvéd,Puskás)
- Javított játékosállomány
- Javított csillagozás
- Javított utánpótlás
- Női és férfi keresztnevek (férfi összes létező hozzáadva)

Ezek soknak tűnnek de nem az, mert Rylee munkája volt én csak belekontárkodtam! MINDENKI SAJÁT FELELŐSSÉGRE !

Rylee-nek elküldöm e-mail-ben tőle lehet kérni wink
 
rayleeDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 1:40 PM | Üzenet # 41
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
danci,

Köszönöm szépen smile az észrevételeket, fontos, hogy megírjátok ezt, mert így lehet minél tökéletesebbre csiszolni a játékot!
Zagreussal dolgozunk az ügyön, elküldte a javításait, de a naptár rendbetétele még hiányzik, de hamarosan fenn lesz a javított változat!!!
Ha nem probléma "danci" te is elküldhetnéd a saját, javított adatbázisodat (data, fixture, script ) mappákat és gyorsabban menne a dolog.
e-mail cím: szentero@gmail.com
Én most az új csapatmezeken dolgozom és a játékosképeken.

üdvözlet minden segítőkész managernek smile
raylee smile
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 2:49 PM | Üzenet # 42
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Raylee: Amit elküldtem, abban rendben van már a naptár is! Kb életszerűen, de picit módosítanom kellett, mert ha a Magyar BL / EL indulóval játszol, szinte pihenője sem lenne az elején az igazi időpontok miatt, hisz a játék max 1 nap (bajnoki) tolja el a meccseket. Ezért az utolsó tétmecs még december közepén van illetve februárban már van ligakupa. De asszem hasonló ez az igazihoz!

Lessétek meg, amit tudok folyamatosan módosítok játékosokat realizálom, csökkentem, mert szerintem erős a keret! Vagy én vagyok nagyon jó, mert Honvéddal simán play-off ban vagyok biggrin
 
HürkeczDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 3:32 PM | Üzenet # 43
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali

Én is hozzászólnék egy kicsit a dolgokhoz. Én megye1-ben kezdtem. Ott a probléma az az hogy júliusban elkezdődik a bajnokság és már novemberben vége is. Aztán csak majd következő év Júliusában folytatódik. Meg szerintem a feljutás sem működik. Illetve a csapatok száma is csak 10 a bajnokságban.

Üdv.:Laci
 
ZagreusDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 4:08 PM | Üzenet # 44
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 25
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen a Megyei bajnokság én is láttam, hogy csak ősszel megy de nem tudtam kijavítani, valszeg azért mert be kell oda rakni csapatokat, de majd ha megcsinálom a fát meglesem és megpróbálom megoldani !
 
rayleeDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 4:48 PM | Üzenet # 45
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Hello mindenkinek! smile

Zagreus munkájának is köszönhetőenFRISSÍTVE smile lett az adatbázis, sok apró dolog javítva lett, amit fentebb már Zagreus
leírt nektek! smile
Továbbra is várom észrevételeiteket és javítani fogjuk lelkes és hozzáértő segítőtársaimmal a felmerülő hibákat smile
Még egyszer köszönöm Zagreus-nak a javításokat smile !

ÜDV,

Raylee smile
 
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024