/register Péntek, 2024-04-26, 7:43 PM
HungaryFIFAManager
    
by raylee
http://hunfifamanager.ucoz.hu/BANNEREK/hungaryfifamanager.gif




 
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: raylee  
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
HungaryFIFAManager 2013 megapatch
rayleeDátum: Hétfő, 2012-11-05, 10:05 PM | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
 
rayleeDátum: Hétfő, 2013-02-11, 6:56 PM | Üzenet # 106
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Idézet (danci)
az lehetséges lenne hogy a megapatchnek csak az arckép részét valamilyen formában feltöltsd ? smile előre is köszi a választ


szia,
szeretném megkérdezni , miért kell külön az arckép rész?
Ott van____C:\Users\user\Documents\FIFA MANAGER 13\Graphics\Portraits\Players\160x160____mappában különben smile

üdv,
raylee
 
rayleeDátum: Hétfő, 2013-02-11, 7:02 PM | Üzenet # 107
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Idézet (kovacsferi)
Már háromszor letöltöttem a HFM13-at, de mindháromszor hálózati hiba miatt nem tudtam használni, nem tudjátok,hogy mi lehet a probléma?


szia smile

a hiba nálad az interneteddel van....most probáltam a letöltést és simán müködik! surprised smile

üdv,
raylee
 
danciDátum: Hétfő, 2013-02-11, 7:14 PM | Üzenet # 108
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hát azért kellene az arckép rész mert az egész patchet nem teszem fel, mert magamnak már megcsináltam a magyar bajnokságot és nem szeretném ha módosulna az én beállításom, de a képek viszont hiányoznak, és jó lenne, ha valami telepítő lenne ahhoz is smile
 
kovacsferiDátum: Kedd, 2013-02-12, 0:18 AM | Üzenet # 109
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Két nettel is próbáltam, de mindkettővel ugyan ez lett sajnos a vége. Egyébként miért depositfiles oldalról lehet letölteni, ha nem indiszkrét, sokkal jobb oldalak is vannak. Elindítom még egyszer, bár nem nagyon bízok a sikerben.
 
rayleeDátum: Vasárnap, 2013-02-17, 9:28 PM | Üzenet # 110
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Idézet (danci)
hát azért kellene az arckép rész mert az egész patchet nem teszem fel, mert magamnak már megcsináltam a magyar bajnokságot és nem szeretném ha módosulna az én beállításom, de a képek viszont hiányoznak, és jó lenne, ha valami telepítő lenne ahhoz is
szia,

a telepítőbe jelölj ki egy semleges mappát ahová belerak mindent és onnan csak a képeket átmásolod a megfelelő helyre! smile
nem nehéz....

üdv,
raylee
 
mmaatteeDátum: Vasárnap, 2013-02-24, 3:01 PM | Üzenet # 111
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
nekem sem működik, pedig mindent jó helyre másoltam. új játéknál csak a first divisiont tudom kiválasztani :S
 
rayleeDátum: Péntek, 2013-03-01, 4:00 PM | Üzenet # 112
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 178
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Idézet (mmaattee)
kem sem működik, pedig mindent jó helyre másoltam. új játéknál csak a first divisiont tudom kiválasztani :S

MINDENKINEK!  A patchben nincs bent az adatbázisfájl!!!! külön kell letölteni!
le van írva a telepítőben, kérek mindenkit olvassa el figyelmesen!!!!
raylee
 
danciDátum: Hétfő, 2013-03-04, 2:08 PM | Üzenet # 113
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
valami másik helyre nem lehetne feltölteni a gigapatchet mert így erről a deposit megosztóról nagyon lassan jön :/

Hozzáadva (2013-03-04, 2:08 PM)
---------------------------------------------
jajj és még annyit szeretnék kérdezni, hogy egy adatbázisfrissítés a téli átigazolásokkal esetleg várható-e ???

és még egy apróság amiben segítség kellene: az editorom nem indul el ... ezt a szöveget írja ki:
"FATAL ERROR: Unable to load localization resource from fmdata\DatabaseEditor.txt"

 
tutuDátum: Szombat, 2013-03-30, 10:56 PM | Üzenet # 114
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló! Az első év 3. mérkőzésén mindig kilép appcrash hibát jelezve ( a ludas a d3d9.dll)! Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?
Mi ez tulajdonképpen? A válaszokat előre is köszi.
 
BabiDátum: Csütörtök, 2013-05-16, 2:33 PM | Üzenet # 115
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!! Nekem is nagyon lassan jön le ki kapcsoltam utána meg bekapcsoltam a routert de semmi!!
Légyszíves segítsetek?!!
 
PocokDátum: Szombat, 2013-09-28, 11:08 AM | Üzenet # 116
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hol lehet letölteni?
 
FuliDátum: Kedd, 2014-03-04, 10:15 PM | Üzenet # 117
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sziasztok.olyan gondom lenne,hogy telepitettem a cimereket meg mezeket,de meg se jo a jatekban.mi lehet a gond?
 
gonoszmano1985Dátum: Kedd, 2015-03-31, 8:49 PM | Üzenet # 118
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sziasztok.leszedtem a fifa manager13 meg pachet,es hiaba telepitem nem mukodik.megprobaltam leszedni a klubcsapatoktol a fradit,es azt irja ki hogy torolve.mit tegyek hogy legyenek rendes mezek es cimerek a magyar bajnoksagban?
 
gonoszmano1985Dátum: Kedd, 2015-04-07, 10:08 AM | Üzenet # 119
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az összes fifa manager ennyire szar?már mint hogy totál mindegy milyen játékosaim vannak,milyen taktikában játszom,rohadt sok gólt kapok és totál gáz gólokat.Evra,Chiellini,Sergio Ramos,Philip Lam.ezek a védőim.

Hozzáadva (2015-04-07, 10:08 AM)
---------------------------------------------
Elvileg sikerült smile ne a dokumentum-fifa manager 13 mappába telepítsd,hanem valahová ki és onnan másold be.nekem így müködik

 
xfrrezztDátum: Csütörtök, 2015-08-06, 12:33 PM | Üzenet # 120
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, ha valakinek még meg lenne az adatbázis akkor az legyen szíves küldje már el nekem a csomi96@gmail.hu e-mail címre mert az oldalon már nincs fent csak a megapatch. Segítségeteket előre is köszönöm!:)
 
Fórum » FORUM » HungaryFIFAManager 2013 megapatch » HungaryFIFAManager 2013 megapatch
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024